TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seks, jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga

Czy naprawdę katolicy powinni w łóżku zachowywać się jak w kościele? Czy seks małżeński musi być pozbawiony radości, spontaniczności i namiętności? Co w ogóle Pan Bóg ma do mojego seksu?

Okazuje się, że ma i to całkiem sporo, a dowiesz się tego dzięki lekturze książki "Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga" o. Ksawerego Knotza. Czytając tą książkę, poznasz poezję miłosną zapisaną na kartach Pisma Świętego.

Książka jest napisana w bardzo otwarty sposób, dzięki czemu seks przestanie być tematem tabu. Przekonasz się, że Bóg wcale nie chce podglądać Cię w sypialni - Jemu zależy tylko na Twoim szczęściu!

Dzięki lekturze tej książki dowiesz się:

  • co jest “dozwolone” i “niedozwolone” w małżeństwie,
  • dlaczego nie warto stosować antykoncepcji i jak sobie bez niej poradzić,
  • jak rozbudzić seksualność swoją lub małżonka,
  • jakie są sposoby na bliskość przez 365 dni,
  • jaka jest piramida grzechów małżeńskich,
  • ile "ważą" grzechy seksualne.

Ojciec Ksawery Knotz jest doktorem teologii pastoralnej, duszpasterzem małżeństw i rodzin. Prowadzi liczne rekolekcje dla małżeństw. Po wysłuchaniu świadectw setek małżeństw o. Knotz przełamuje tabu, z jakim do tej pory mogłeś spotkać się w Kościele.

Jako katoliccy małżonkowie możecie zakosztować Dobrej Nowiny, która będzie wyzwalać Wasze pożycie seksualne ze zła - z grzechu, z niepotrzebnego poczucia winy - a w zamian rodzić pokój i radość serca.

Sięgnij po tę książkę już dziś i dowiedz się, jak cieszyć się pięknym i bogatym życiem seksualnym, nie tracąc przy tym głębokiej relacji z Bogiem!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: o. Ksawery Knotz OFMCap
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374246187
ISBN: 9788374246187
ID: 132489

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Seks, jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga Seks, jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga
27.70 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...