TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seks jest boski czyli erotyka katolika

Ocena:
(7 opinii)

Rozmawiajcie o seksie! - taką zachętę rzadko można usłyszeć od osoby duchownej. Tymczasem ojciec Ksawery Knotz nie tylko nie boi się zachęcać małżeństw do rozmowy na ten temat, ale i przekonuje, aby seks uprawiać i czerpać z niego przyjemność i poczucie więzi. Nie może być inaczej, skoro są teologowie, którzy twierdzą, że orgazm to przedsionek nieba. Nieprawdą jest też, że katolik może to robić wyłącznie "pod kołderką i po ciemku".

Czy antykoncepcja może być dobra? Czy we współczesnym świecie coś nas jeszcze może przekonać do katolickiej wizji miłości i seksu? I skąd ksiądz zna się tak dobrze na seksie? Ojciec Knotz odpowiada w tej książce na te i wiele innych intrygujących pytań. Zdradza też, co go zainspirowało, aby zająć się tym trudnym i często kontrowersyjnym tematem.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia

Super książka

autor opinii: M W

Bardzo dobra ksiażka.

Doprawdy fenomenalna ksiażka mówiaca o sexie ustami kapłana bardzo madrze i pięknie ;)

autor opinii: Daniel Jaros

polecam

książka napisana przystępnie, dobrze się czyta, otwiera oczy na wiele spraw i odpowiada na wiele pytań, dziękuję i polecam

autor opinii: Bartek

Ciekawa. Nietypowa. Wartościowa. Prostująca wypaczenia, których autorami są mentalnie prowincjonalni proboszczowie, zdezorientowani rodzice i niemądrzy katecheci. Polecam wszystkim zatrutym pseudokatolickim bzdurzeniem.

autor opinii: JD

Byłoby dobrze, gdyby tą książkę chwycili letni i zimni katolicy niedzielni, którzy patrzą na tych gorących katolików, jak na dinozaury w skansenie. Pan Bóg wszystko wymyślił, co dotyczy człowieka i jego otoczenia. Kto zbliża się do Boga zbliża się do Światłości , do Prawdy i Miłości- poznaje sam siebie i wszystko wokół siebie. Nic, co skonstruował człowiek, nie jest człowieczym pomysłem, tylko bożą pomocą dla nas. Miłość, przez Mądrość, mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała, dlatego uwielbiam Tę Miłość i się nie lękam. A, gdyby nawet czasem tak, to wiem, że to dla mnie z pożytkiem. Tylko forma wywiadu niezbyt mi się spodobała, bo jakby ograniczała s. Ksawerego. Z jednej strony nic nowego, ale jedno zdanie jest najważniejsze- nie dosłownie: zwróćcie seks Bogu i Jego wiernym. Ci, co chcą tego bez Boga, paprzą się nawzajem w śmierdzącym błocie grzechu. Powrót na właściwą drogę jest zawsze możliwy-dopóki żyjemy. Pozdrawiam

autor opinii: Emilia

Polecam

Książka godna uwagi.

autor opinii: Sandra Hohlfeld

Zdecydowanie godna polecenia

Bardzo chwytliwy tytuł. Autor wprost mówi o seksie i o tym jak istotną rolę spełnia w małżeństwie. Intrygujące są niektóre "wstawki", jak chociażby ta o "grze wstępnej w kisielu". Książka na miarę naszych czasów.

autor opinii: Katarzyna Drobek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZNAK
Autor: o. Ksawery Knotz OFMCap
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788324014170
ISBN: 978-83-240-1417-0
ID: 181290

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Seks jest boski czyli erotyka katolika Seks jest boski czyli erotyka katolika
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...