TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seks zaczyna się w kuchni

Ocena:
(15 opinii)

W małżeństwie inwestujemy w różne materialne rzeczy, ale często zapominamy, by zainwestować także w swój związek. Po ślubie wchodzimy w codzienną rutynę i często dajemy się jej przytłoczyć, myśląc, że tak pewnie musi być. Otóż nie, nie musi! A seks jest tego najlepszym przykładem.

Seks z całą pewnością rozpoczyna się już wcześnie rano w kuchni wraz z wypitą wspólnie filiżanką kawy, miłym słowem, zapobiegliwym gestem, okazanym szacunkiem, wyrażoną wdzięcznością, które to gesty bardzo podbudowują żonę psychicznie. Jeśli takie sygnały docierają do kobiety w ciągu dnia, to wieczorem jest ona dużo bardziej skłonna zaangażować się seksualnie.

Czytając tę książkę, nie tylko zrozumiesz rolę takich codziennych drobiazgów, ale dowiesz się, w jaki sposób to, czy byłeś najstarszym, średnim czy najmłodszym dzieckiem (a może jedynakiem), ma wpływ na Twoje relacje w małżeństwie. Jeśli jest Ci trudno porozumieć się ze swoim współmałżonkiem i brakuje w Waszym małżeństwie wzajemnej życzliwości, poznasz sposoby rozwiązania tego problemu. Jeśli często doświadczasz sytuacji, gdy jesteś zły na współmałżonka, dowiesz się, jak sobie radzić z tymi negatywnymi uczuciami.

Dr Kevin Leman, psycholog o międzynarodowej sławie, w lekki, prosty i dowcipny sposób, odwołując się do prawdziwych doświadczeń wyniesionych z sesji terapeutycznych, które prowadzi jako doradca małżeński, mówi o tym, jak osiągnąć jedność w małżeństwie. Porusza on szereg problemów, dotyczących relacji między małżonkami, bada przyczyny ich powstawania i proponuje praktyczne ćwiczenia mające pomóc w ich rozwiązaniu. W jego książce możemy przejrzeć się jak w lustrze. Zobaczymy choćby, w jaki sposób nasze dzieciństwo, a nawet to, którym z kolei byliśmy dzieckiem, wpływa na umiejętność budowania związków. Dzięki temu również o wiele łatwiej będzie nam zrozumieć naszego współmałżonka.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Pomocna

Prosto ale nie nudno ujęte sedno sprawy. Autor czytelnie, ale nie wulgarnie omawia niuanse, które składają się na satysfakcjonujące da obojga współżycie

autor opinii: Jadzia

Polecam!

Bardzo dobra książka. Porusza wiele aspektów psychologicznych dotyczących małżeństwa. Autor podpowiada między innymi, że do udanego seksu małżeńskiego prowadzi udane wspólne bycie i życie.

autor opinii: Ula

Bardzo pomocna

Książka bardzo interesująca, godna polecenia młodym małżonkom

autor opinii: Bożena Małowidzka

Książka warta polecenia

"Drobiazgi sprawiają, że niepostrzeżenie i cicho przychodzi wielkie szczęście" Brown - właśnie ten cytat przyszedł mi na myśl po przeczytaniu tej książki. Książkę polecam paniom, ale także, a raczej przede wszystkim panom, aby uświadomili sobie, że dla kobiet małe, "codzienne" gesty są niezwykle ważne. Autor przedstawia wiele problemów dotyczących życia małżeńskiego i udziela cennych rad jak je rozwiązać. Podkreśla też, że warto inwestować w swój związek o czym niestety zapominamy i poddajemy się codziennej rutynie. Książka jest świetna. Polecam.

autor opinii: Paulina Kuleta

Polecam

Książka w prosty sposób przedstawia min. sposoby na potrzymanie więzi w małżeństwie a także jak dbać o miłość aby ogień gorącej miłości nie wypalił się z czasem

autor opinii: Michał

Ciekawa.
Warto polecenia każdej kobiecie.

autor opinii: Monika

Godna polecenia lektura

Wbrew tytułowi książka nie mówi wprost o seksie, lecz ma dużo szerszy zakres. Autor analizuje skąd mogą się brać w nas poszczególne cechy, które mają wpływ na życie w małżeństwie i nie tylko. Dzięki tej lekturze widać jak bardzo można pracować nad sobą, by poprawić, czy też udoskonalić relacje z innymi - zwłaszcza ze współmałżonkiem.

autor opinii: Katarzyna Drobek

Książka warta przeczytania od początku do końca. porusza problemy małżeństw, w których wkrada się szarość i nuda codziennego życia. Autor informuje, jak temu zabiegać, i od czego tak naprawdę zależy wzniecanie seksualnej iskry.

autor opinii: Angelika Goślińska

Dobra recepta na lepsze porozumienie, pozwala zrozumieć wiele spraw.

autor opinii: Iwona Jaros

***

Książka dość ciekawa. Polecam

autor opinii: Agata Andrzejewska

Jestem zadowolona z zakupu oraz przeprowadzenia transakcji. Szybka wysyłka, świetny kontakt mailowy i łatwy dostęp do poszukiwanych tytułów książek sprawia,że zakupy są przyjemnością.

autor opinii: Ewa Opałka

Miłość zaczyna się w kuchni

Książka anonsowana była pod tytułem: Miłość zaczyna się w kuchni. Dlatego zwróciłem na nią uwagę. Gdy zobaczyłem jej właściwy tytuł to pomyślałem, że to o tym jak trafić do serca przez żołądek, a więc nic interesującego. Ale przeczytałem opis i zdecydowałem się kupić i ... i przeczytałem jednym tchem. POLECAM WSZYSTKIM - PANIOM I PANOM, ale przede wszystkim małżeństwom! Książkę lekko się czyta. Ma dużo mądrości. Jest też wątek jak zarobić sporą kasę i prawie nic o seksie :( no prawie nic :). Pożyczyłem ją koleżance z krótkim stażem małżeńskim. Przeczytała i powiedziała to samo - świetna książka.
Mąż z 20-letnim stażem małżeńskim

autor opinii: Wiesław Zawadzki

Warta

Bardzo ciekawa i napisana normalnym językiem jest ta książka. Polecam wszystkim ją przeczytać ale nie tylko raz lecz coraz! Bo człowiek jest tylko człowiekiem i zapomina :)
pozdrawiam!

autor opinii: Dorota Kutyłowska

Autor książki ciekawie pokazuje, że wpływ na nasze małżeństwo ma to, którym z kolei dzieckiem byliśmy w rodzinie. Uczy prostego sposobu rozmawiania ze swoim mężem. Szczególnie cenne są wskazówki, jak sobie radzić z negatywnymi uczuciami, np. ze złością.

autor opinii: Justyna Królak

dobra

Autor pomaga dostrzec jak wzmacniać relacje w związku, choć tytuł wskazuje na sypialnię to caliść książki nawiązuje do wielu innych sfer życia we dwoje.

autor opinii: Jola

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Kevin Leman
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 196
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374921657
ISBN: 978-83-7492-165-7
ID: 201843

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Seks zaczyna się w kuchni Seks zaczyna się w kuchni
29.00 zł
21.20 zł
Oszczędzasz 7.8 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...