TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sex, miłość i Kościół czyli to wszystko, o co zawsze chcieliście zapytać

Mary Beth Bonacci corocznie przemawia do niemal 100 tysięcy ludzi. Mówi o przyjaźni, związkach, małżeństwie, o tym, że Bóg ma plan względem nas, że życie polega na szukaniu prawdziwej, uczciwej miłości... A ludzie zadają jej najróżniejsze pytania. Pytają o seks, randki, o uleczenie ran po zerwanej znajomości, o małżeństwo.

Po kilkunastu latach pracy autorka po raz pierwszy opublikowała pytania i odpowiedzi w formie wszechstronnego, łatwego przewodnika. Szczegółowo omawia codzienne zmagania ludzi starających się żyć miłością w tym pełnym szaleństwa świecie. Przedstawia całościowy wykład nauki Kościoła w zakresie małżeństwa i ludzkiej seksualności. Omawia najtrudniejsze zagadnienia, takie jak: seks przedmałżeński, antykoncepcja, rozwód, homoseksualizm, pornografia i wiele innych. Ofiaruje pełne współczucia wsparcie dla tych, którzy potknęli się na swojej drodze.

Mary Beth Bonacci jest też założycielką Real Love, Inc., organizacji, która działa na rzecz propagowania szacunku dla Bożego daru seksualności. Studia magisterskie w zakresie teologii małżeństwa i rodziny ukończyła w John Paul II Institute. Obecnie pracuje jako konsultantka narodowego programu Life Teen.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Mary Beth Bonacci
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 270
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374822398
ISBN: 9788374822398
ID: 110589

Zobacz również

Sex, miłość i Kościół czyli to wszystko, o co zawsze chcieliście zapytać
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...