TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Trudna sztuka konfrontacji

Za wszystkimi problemami, z którymi borykać się muszą rodziny, zespoły i organizacje, stoją osoby, które nie mogą lub nie chcą zajmować się przypadkami niedotrzymania obietnic. Czasem ludzie łamią zasady, nie dotrzymują terminów lub po prostu zachowują się niewłaściwie. Jeśli nawet ktoś zajmie się tym problemem, często robi to nieodpowiednio i przyczynia się do powstania całej serii nowych problemów.

Ostatnie badania dowodzą, że wszystko to jest nie tylko irytujące, ale również kosztowne. Ocenia się, że powoduje spadek wydajności firm o 20 do 50 procent i jest przyczyną nawet do 90 procent rozwodów. Na podstawie ponad 10 tysięcy godzin bezpośredniej obserwacji autorzy niniejszej książki wyizolowali umiejętności, które zwiększają szanse osiągnięcia sukcesu przy rozwiązywaniu trudnych problemów.

Naucz się zapobiegać przypadkom niedotrzymania obietnic i terminów. Dowiedz się, w jaki sposób łamanie zasad i niewłaściwe zachowanie można zastąpić poczuciem odpowiedzialności. Naucz się rozwiązywać problemy, wzmacniając przy tym relacje.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MT Biznes
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 160x230
EAN: 9788361732952
ISBN: 978-83-61732-95-2
ID: 164492

Zobacz również

Trudna sztuka konfrontacji
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...