TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wykorzystaj swoje silne strony. Użyj dźwigni swojego talentu. Seria: Światowe Bestsellery Biznesowe

Zaufaj swoim silnym stronom, bądź z nich dumny i zacznij je w pełni wykorzystywać!

Marcus Buckingham dał początek ruchowi wykorzystywania swoich silnych stron, który obecnie szeroką falą rozlewa się po świecie – od firm prywatnych po organizacje rządowe i edukacyjne.

W tej książce Buckingham odpowiada na kluczowe pytanie: jak użyć swoich silnych stron, aby uzyskać jak największy sukces w pracy? Z tej książki dowiesz się:

  • Dlaczego twoje silne strony to nie tylko to, „w czym jesteś dobry”, a słabe strony to nie tylko to, „w czym jesteś kiepski”.
  • Jak prawidłowo określić swoje silne strony.
  • Co możesz zrobić każdego tygodnia, aby coraz więcej czasu poświęcać na zadania, które wykorzystują twoje silne strony, a coraz mniej na te zadania, które obniżają twoją skuteczność.
  • Jak rozmawiać z szefem i współpracownikami o swoich silnych stronach, aby nie sprawić na nich wrażenia, że chwalisz się albo narzekasz.
  • Jak dobrać odpowiedni dla ciebie cotygodniowy 15-minutowy rytuał, który pozwoli ci przez całą karierę wykorzystywać twoje silne strony.

„WYKORZYSTAJ SWOJE SILNE STRONY” otworzy przed tobą i twoją firmą nowe i niezbadane jeszcze obszary.

Dołącz się do ruchu silnych stron i rozwijaj się.

Od kilku lat korzystam z odkryć Marcusa Buckinghama opisanych w jego poprzednich trzech książkach. Dzięki nim porzuciłem fałszywe przekonania i mity, odkryłem swoje talenty i talenty moich współpracowników. Obecnie działamy efektywnie w zespole uzupełniających się osób. Osiągamy sukcesy dzięki świadomości, że prawdziwa praca zespołowa polega na tym, że wszyscy w sposób skoordynowany wykorzystują swoje najsilniejsze strony, wiedzą, w czym mogą na sobie polegać. Aby nie roztrwonić własnych zdolności, wystarczy skorzystać z odkrytych przez autora czterech strategii stosowanych przez ludzi odnoszących sukcesy i systematycznie wykorzystujących swoje silne strony.

Grzegorz Turniak, prezes BNI Polska, prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce
„ Wykorzystaj swoje silne strony” to nadzwyczaj praktyczny przewodnik dla każdego menedżera, który chce zbudować zespół osiągający wybitne wyniki. Absolutna rewolucja w podejściu do rozwoju jednostek i zespołów. Marcus Buckingham w bardzo precyzyjny sposób pokazuje, jak w sześć tygodni – przechodząc przez sześć prostych kroków – zwiększyć w sposób niezwykły swoją motywację i podnieść efektywność własnych działań. Dodatkowo daje dokładne wskazówki, jak ukierunkować swoje otoczenie na mistrzostwo. Tę książkę polecam każdemu, kto chce zbudować sukces na tym, że z bardzo dobrego zmieni się w wybitnego. Książkę polecam sportowcom poszukującym sposobu na zdobycie złota, menedżerom szukającym inspiracji do gigantycznego kroku naprzód i każdemu człowiekowi, który chce czerpać radość z pracy opartą na sukcesach w życiu zawodowym i osobistym.

Wojciech Herra, mówca, trener, specjalizuje się w projektach ukierunkowanych na zwiększanie efektywności sprzedaży

MARCUS BUCKINGHAM przez 17 lat pracował w Organizacji Gallupa, w której zajmował się badaniami nad najlepszymi liderami, kierownikami i przedsiębiorstwami. Wyniki tych badań stały się podstawą bestsellerów "Po pierwsze: Złam wszystkie zasady" oraz "Teraz odkryj swoje silne strony", których Buckingham był współautorem. Jego sylwetkę przedstawiano w „New York Timesie” oraz w czasopismach „Fortune”, „Business Week” i „Fast Company”. Obecnie prowadzi własną firmę, która zajmuje się konsultingiem oraz prowadzeniem szkoleń – tradycyjnych i internetowych.

Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie marcusbuckingham.com

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: MT Biznes
Autor: Marcus Buckingham
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 158x233
EAN: 9788380872578
ISBN: 9788380872578
ID: 386642

Zobacz również

Wykorzystaj swoje silne strony. Użyj dźwigni swojego talentu. Seria: Światowe Bestsellery Biznesowe
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...