TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Intymne sprawy. 21 pytań na temat seksu, które zadają sobie kobiety

Ocena:
(3 opinii)

"Intymne sprawy" omawiają seksualność z kobiecej perspektywy, co zasługuje na szczególne podkreślenie. Tego typu książek mieszczących się w nurcie chrześcijańskiego feminizmu jest ciągle mało na naszym rynku.

Rozmowa kobiet - autorek tekstu, z kobietami - czytelniczkami tego poradnika, o kobiecym życiu seksualnym, może pomóc wielu kobietom dojrzalej przeżywać zarówno swoją seksualność, jak i swoje chrześcijaństwo - ze wstępu o. Ksawerego Knotza.

Czy można być jednocześnie kobietą pobożną i zmysłową? Jak walczyć z oziębłością seksualną? Co robić, gdy to JEGO boli głowa? Jak radzić sobie z seksualnym grzechem z przeszłości?

Dzięki temu poradnikowi nie tylko dowiesz się wiele o swojej seksualności, ale także przekonasz się, że o seksie można mówić mądrze i kompetentnie, a jednocześnie taktownie i delikatnie.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

suuper

Wspaniala. Wlasciwie juz ja czytalam i po prostu chcialam miec egzemplarz w domu na wlasnosc. Bardzo wazne, ze ksiazke napisaly kobiety, ze modlily sie piszac. Jednoczesnie naprawde duchowa i naprawde zyciowa, i bardzo taktowna i delikatna. Na pewno kupie komus na prezent;)

autor opinii: Kasia Kowalczyk

warto

Nie z wszystkimi treściami zawartymi w książce można się zgodzić, ale warta jest przeczytania choćby dla kilku ważnych wniosków, które można dzięki autorkom wykorzystać we własnym życiu, być może chroniąc swoje małżeństwo przed niepotrzebnymi błędami.

autor opinii: Magdalena Magowska

"Bardzo dobra" to za mało!

Polecam bardzo gorąco! Książka-pierwsza pomoc. Przeczytać ją powinny prawie wszystkie mężatki, porusza wiele problemów a napisana jest bardzo przyjaźnie. Nastraja pozytywnie.

autor opinii: Maja Kokoszka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Linda Dillow, Lorraine Pintus
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 456
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788361989554
ISBN: 978-83-61989-55-4
ID: 199944

Zobacz również

Intymne sprawy. 21 pytań na temat seksu, które zadają sobie kobiety
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...