TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wartość współżycia małżeńskiego

Ocena:
(8 opinii)

Książka mówiąca o sprawach ważnych, czasami trudnych a dotyczących płciowości, współżycia małżeńskiego, płodności. Autor zwraca uwagę na różnice jakie są między kobietami a mężczyznami w podejściu do współżycia i jakie wynikają z tego trudności. Obala mity współczesnej kultury dotyczące seksu, a buduje prawidłowy obraz jaki sfera płciowa powinna mieć w życiu małżeńskim. Słowem - książka pożyteczna, potrzebna mężom, żonom oraz tym osobom, które przygotowują się do małżeństwa.

Kolejna książka z cyklu "Warto"...Tym razem dowiadujemy się, że warto zadbać o delikatną dziedzinę współżycia małżeńskiego. Jeżeli ktoś pragnie przeżywać radość głęboką, prawdziwie ludzką (nie tylko przemijające, powierzchowne, naskórkowe, zwierzęco dzikie doznania), płynącą ze zjednoczenia cielesnego z ukochaną osobą drugiej płci-współmałżonkiem-musi ten ,,seks" uczłowieczyć. Musi podjąć trud ,,uprawy". Musi zapewnić odpowiedni ,,klimat'',by zpierwotnej dżungli uczynić pełen piękna i harmonii, owocujący szczęściem ogród.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam!

Bardzo dobra i rzeczowa książka traktująca o sprawach pożycia małżeńskiego. Układa wszystko na swoim miejscu.

autor opinii: Ania

Tak dobre, że...

książkę tą razem z "Warto być ojcem" zamawiamy już od kilku lat na prezenty dla wszystkich naszych znajomych nowożeńców - to są nasze najlepsze życzenia na ich nowej drodze życia. Zawsze otrzymujemy podziękowania - jakiś czas po przeczytaniun tych książek przez mlode małżeństwa.

autor opinii: Marek Sowa

Polecam.

Książka pozwoliła mi otworzyć tajemnicę, która kryje się w płciowości; spojrzeć na małżeństwo, jako piękny dar, którym nas Pan Bóg obdarzył. Przeczytaliśmy ją z mężem jednym tchem, gdyż napisana językiem zrozumiałym i bardzo wciągającym. Polecamy.

autor opinii: Julia R.

Serdecznie polecam

Zawsze warto się starać! Jeżeli uważacie,że wasze małżeństwo jest świetne - sięgnijcie po tę książkę, zawsze może być jeszcze lepiej. Jeżeli twierdzicie,że nie ma już żadnych szans, aby uratować wasz związek - sięgnijcie po tę książkę i dajcie sobie jeszcze jedną szansę. Warto przeczytać! Ta lektura zapewne nie zaszkodzi, może jedynie pomóc spojrzeć na współmałżonka "z innej perspektywy", może zasugerować "jak się dogadać", może podpowiedzieć,jakie złe czynniki wyeliminować "aby prawdziwie się kochać". Przeczytajcie i tak nic nie tracicie! Pozdrawiam

autor opinii: Agnieszka

Warto!

Obowiązkowa lektura (nie tylko dla małżonków). Napisana przystępnym językiem. Ukazuje znakomicie sedno sprawy. Wielu rzeczy po prostu nie dowiemy w mediach i gazetach, które spłycają problematykę współżycia. Ponadto pan Pulikowski obala wiele mitów krążących na codzień. Zamiast edukacji seksualnej książka Pana Pulikowskiego obowiązkowo w szkole średniej :)

autor opinii: J.W.

Super poradnik dla młodych i starszych

Dla mnie ta ksiazka jest rewelacyjna I chwała panu Jackowi za jej napisanie Oby jak najwiecej osob ja przeczytało to wtedy swiat bedzie piekniejszy i lepszy a miedzy kobieta i mezczyzna nie bedzie tyle nieporozumien Bardzo polecam ta ksiazke ale jeszcze warta do przeczytania jest rowniez ksiazka pana Jacka Pulikowskiego pt. "Warto byc ojcem " Zapraszam wszystkich do jej przeczytania Jesli mi finanse na to pozwola zakupie ta ksiazke dla mojego 21 letniego syna i chrzesniaka ktorzy maja juz dziewczyny i mysla o załozeniu rodziny. Dam im te ksiazki w prezencie gwiazdkowym wierzac ze po ich przeczytaniu beda dobrymi mezami i wspaniałymi ojcami Zycze tego wszystkim panom. Nie bojcie sie siegnac po poradniki Jacka Pulikowskiego Naprawde warto je przeczytac i zastosowac we wlasnym zyciu. Powodzenia

autor opinii: Iwona Kosatka

Dobre, dobre, bardzo dobre!

Warto o tym mówić - że intymność małżonków jest dobra, dobra, bardzo dobra! I książka też!
Fakt, nie czyta się jej tak lekko jak wielu innych autorstwa Jacka Pulikowskiego. Ale warto!
Do wirtuozerii we współżyciu małżeńskim też nie dochodzi się w ciągu jednego wieczora ani nawet jednego roku.
Z nieznaczną tylko przesadą mogę powiedzieć, że wartości seksu małżeńskiego uczyłam się z tej książki. :-)

autor opinii: Ewa Kaleta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2001
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788389282323
ISBN: 9788389282323
ID: 33975

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wartość współżycia małżeńskiego Wartość współżycia małżeńskiego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...