BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

Katalog autorów

O. Augustyn Pelanowski OSPPE

właśc. Piotr Pelanowski (ur. 1963 w Ostrowcu Świętokrzyskim), kapłan, paulin, ojciec duchowny Wyższego Seminarium Zakonu Paulinów w Krakowie na Skałce, rekolekcjonista, kaznodzieja, publicysta, autor książek z dziedziny duchowości, artysta malarz.

Znany z wygłoszonych przez siebie konferencji oraz książek z dziedziny duchowości. Publicysta. Swoje felietony, komentarze biblijne i artykuły publikuje w prasie katolickiej, m.in. w “Gościu Niedzielnym”, “Agendzie Liturgicznej Maryi Niepokalanej”, kwartalniku formacji kapłańskiej “Pastores”.

W środowiskach chrześcijańskich stał się znany dzięki uczestniczeniu w nawróceniach znanych polskich muzyków rockowych, m.in. Tomasza Budzyńskiego (Armia, 2Tm2,3), Darka Malejonka (Armia, Houk, 2Tm2,3), Piotra Żyżelewicza (Armia, Voo Voo) i Grzegorza “Dzikiego” Wacława, związanego z warszawskim środowiskiem anarchistycznym. Użyczył swojego głosu na pierwszej płycie zespołu 2Tm2,3 ( piosenka “Getsemani”, album “Przyjdź”). Jego rysunki zostały wykorzystane w bookletcie płyty “Generation X“(1995) zespołu Houk.

Jest autorem książek: “Siódmy rozdział. Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne” (2001), “Bestie i prorok” (2003), “Wolni od niemocy” (2004), “Umieranie ożywiające” (2005), “Odejścia” (2008), “Dom w Bogu” (2012).

Zobacz książki, których autorem jest O. Augustyn Pelanowski OSPPE